5 مکان دیدنی کانادا که نباید تماشایشان را از دست دهید!!!


مناظر هیجان انگیز، شهر های پر جنب و جوش، هتل های باشکوه و... کانادا را به مقصد توریستی محبوبی تبدیل کرده. کانادا به عنوان بزرگترین کشور در آمریکای شمالی، یک سرزمین عظیم است که شامل کوه های با شکوه، ساحل های دیدنی و جذاب، هتل های شگفت انگیز است.در حالی که اکثر جمعیت کانادا تبار انگلیسی یا فرانسوی دارند، کانادا پازلی از جوامع فرهنگی متفاوت است. همراه با بخش گردشگری هتل یار، یک مرور کلی داشته باشید از 5 مکان دیدنی کانادا که نباید تماشایشان را از دست دهید!!!

 

 

 

 Whistler/ ویسلر کانادا 

در کوهپایه ویلسر و بلک کمب کانادا، روستای جادویی ویسلر کانادا قرار گرفته است.

 

روستای زیبای ویسلر کانادا 
 

مساحت زیاد زمین حدفاصل بین دو کوه، باعث به وجود آمدن بزرگ ترین و مشهورترین پیست اسکی در آمریکای شمالی شده است.

 

بزرگ ترین پیست اسکی آمریکای شمالی در ویسلر کانادا
 

ا

روستای زیبای ویسلر کانادا از جاذبه های تماشایی کانادا

 

علاوه بر وجود بزرگترین پیست اسکی کانادا در ویسلر کانادا، خود روستای ویسلر کانادا و جذابیت هایش، یک مکان دوست داشتنی در کانادا محسوب می شود. وجود امکانات مناسب در این روستای کوچک و همچنین امکان رزرو هتل و اقامت در هتل های زیبا و با کیفیت ویسلر کانادا، این روستای جادویی برای گردشگران و مسافران جالب توجه است.
 
 
هتل های زیبای روستای  ویسلر کانادا با قابلیت رزرو آنلاین

 

روستای  ویسلر کانادا مناسب برای اقامتی چند روزه

 

هتل های  روستای  ویسلر کانادا
 
 

 Calgary/ کلگری کانادا

بزرگترین شهر در آلبرتا کانادا، کلگری در منطقه کوهپایه کانادا است که بعد از کشف نفت در اوایل دهه 1900، کلگری کانادا به یکی از بزرگترین مناطق شهری کانادا تبدیل شد و مهم ترین قطب اقتصادی کانادا به شمار می آید. از جمله زیبایی های کلگری کانادا ساختمان ها و معماری جذاب این شهر است.

 

معماری زیبای کلگری کانادا

 

هر ساله مسافران کانادا، به واسطه جشنواره ها و رویداد های جهانی، مسابقات، هتل ها، مناطق گردشگری و توریستی زیبا از کلگری کانادا دیدن می کنند.

 

پل زیبا و طبیعت گرا صلح - کلگری کانادا

 

بازدید از پل صلح در کلگری کانادا که همگام با معماری مدرن و با رعایت قوانین محافظت از طبیعت بنا شده، مناسب برای ثبت عکسی زیبا از سفر به کانادا است.

 

پیشنهاد هتل یار، گرفتن عکس بر روی  پل صلح در کلگری کانادا

 

OTTAWA / اتاوا پایتخت کانادا

اتاوا، پایتخت کانادا است که در مجاورت رودخانه اتاوا کانادا قرار دارد. به عنوان پایتخت کانادا، اتاوا محل بسیاری از موسسات مالی، تجاری و فدرال کانادا می باشد.

 

اتاوا کانادا با معماری منحصربه فرد

 

کانال ریدو که از قلب اتاوا کانادا عبور می کند، جذابیت درخشان اتاوا است. در زمستان این کانال بزرگترین مکان اسکیت روی یخ در کانادا می شود.

 

کانال ریدو، جذابیت اتاوا کانادا

 

کانال ریدو در اتاوا کانادا، مکان اسکیت روی یخ در زمستان
 

اتاوا کانادا، همچون سایر پایتخت های جهان، مناسب برای شناخت فرهنگ و مردمان یک کشور است. پس، با سفر به اتاوا کانادا، رزرو و اقامت در هتلی مناسب، به گردش در کانادا بپردازید و از سفر به این کشور پهناور و زیبا لذت ببرید.

 

اتاوا کانادا با ساختمان ها و هتل های جذاب و دیدنی

 

زمستان های زیبا و دیدنی اتاوا کانادا
 

 Niagara Falls / آبشار نیاگارا

آبشار نیاگارا کانادا یک سری از سه آبشار حیرت انگیز است که در مرز انتاریو کانادا و نیویورک ایالات متحده واقع شده است.

 

آبشار نیاگارا، در مرز انتاریو کانادا و نیویورک ایالات متحده
 

طرف انتاریو کانادا Falls نامیده می شود و بهترین نمایش ها و بیشترین جاذبه ها را ارائه می دهد. در محدوده فضایی اطراف Falls برج مشاهیر، رستوران ها، مراکز خرید و هتل های بلند کانادا وجود دارد.

 

در آبشار نیاگارا، طرف انتاریو کانادا Falls نام دارد
 

یکی از بهترین مکانها برای مشاهده آبشار نیاگارا در طرف انتاریو از پارک ملکه ویکتوریا کانادا است.

 

وجود هتل و امکانات رفاهی مناسب در اطراف آبشار نیاگارا کانادا

 

اگر برای مسافرت به کانادا، بودجه قابل توجهی درنظر گرفته اید، پیشنهاد ویژه هتل یار، رزرو هتل در اطراف آبشار نیاگارا ست. ویژگی اصلی رزرو هتل در اطراف آبشار نیاگارا، تماشای نورپردازی های جذاب بر سطح آبشار نیاگارا کانادا در شب است.

 

رزرو هتل در اطراف نیاگارا کانادا و تماشای نورپردازی ها
 

 Banff National Park/ پارک ملی بنف کانادا

پارک ملی بانفو واقع در استان آلبرتا کانادا نه تنها اولین پارک ملی کانادا بلکه یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین پارک های ملی کانادا است.

 

هتل ها و مناظر چشمگیر پارک ملی کانادا

 

مناظر نفس گیر و حیات وحش پارک هر ساله در طول بزرگراه Trans-Canada که از طریق پارک عبور می کند گردشگران زیادی را جذب می کند.

 

مناظر نفس گیر پارک ملی بنف کانادا 

 

پارک  ملی Banff کانادا طیف وسیعی از حیات وحش شامل پستانداران مانند خرس های سیاه، خرس های گرازلی، گوزن، گرگ ها و عقاب ها است.

 

پارک ملی بنف کانادا
 

وجود نماد های بومی و همچنین امکانات تفریحی مانند هتل، امکان دوچرخه سواری و ... پارک ملی بنف کانادا را به مکانی محبوب برای هر مسافر و گردشگر تبدیل کرده است.

 

نماد های بومی مردمان کانادا در پارک ملی بنف کانادا