هتل صخره ای لاله کندوان


هتل صخره ای لاله کندوان در 60 کیلومتری تبریز به سمت جاده آذرشهر در استان آذربایجان شرقی واقع شده و از شهر زیبای اسکو از مسیر اسکو به سمت کندوان جاده ای به طول 20 کیلومتر وجود دارد که با گذشتن از بین باغات سر سبز و دلنشین اسکو و اسفنجان شما را به روستای توریستی کندوان می رساند، قبل از رسیدن به روستا هتل صخره ای لاله کندوان خود نمائی می کند :

 

 

 هتل لاله صخره ای کندوان سومین هتل صخره ای جهان با طبیعتی کوهستانی و زیبا می باشد که ساخت آن از سال 1376 آغاز و 10 سال تا افتتح آن زمان صرف گردیده و سرانجام در سال 1386 با 10 اتاق  افتتاح گردیده است .

 

 

فاز دوم این هتل در تابستان 1391 به مجموعه هتل اضافه شد که با مجهز بودن به رستوران، کافی شاپ و اتاق کنفرانس امکان حضور گردشگران داخلی و خارجی را به بهترین شکل ممکن فراهم ساخت.

 

 

 کلیه اتاق های این هتل همه به طور طبیعی و منحصر به فرد از صخره های موجود در هتل حفاری و براساس آخرین متد تاسیساتی و دکوراسیون داخلی مجهز شده اند.

 

 

این هتل دارای گنجایش 48 نفر به صورت اقامتی، 120 نفر رستوران، 30 نفر کافی شاپ و 40 نفر در سالن کنفرانس می باشد. از امکانات هتل می توان به روم سرویس، پارکینگ، اینترنت در اتاقها، ویدئو مرکزی، ماهواره، سرویس ایرانی و فرنگی، لاندری، مینی بار و رستوران شیک با سرو انواع غذاهای محلی ایرانی و فرنگی اشاره کرد.

 

 

قیمت هتل صخره ای لاله کندوان در فروردین و اردیبهشت 96 + رزرو