راهنمای جامع برای سفر به کیش ، کی به کیش برویم؟


آیا می دانید مناسب ترین زمان برای سفر به کیش چه زمانی است؟ کی به کیش برویم که بتوانیم از تخفیف های ویژه برخوردار شویم؟ چه زمانی برای غواصی و شنا در کیش مناسب است؟ می دانید چه زمانی می توانید هتل های کیش را  با بیشترین تخفیف رزرو کنید؟ بهترین زمان خرید در کیش چه زمانی است؟ با ما همراه باشید تا به همه این پرسش ها پاسخ دهیم.

جزیره زیبای کیش پاک ترین منطقه ایران به لحاظ آب و هوایی است. توصیه می کنیم حتماً‌ به کیش بروید و از جاذبه های تفریحی و گردشگری جزیره دیدنی کیش و هم از آب و هوای پاکیزه مروارید دریای خلیج فارس بهره مند شوید. اگر چمدان هایتان را بسته اید،‌ تا پایان مطلب ما را همراهی کنید تا همه چیز را در مورد کیش برایتان بگوییم و راهنمایی جامع برای سفر به کیش در اختیارتان قرار دهیم. هدف خود از سفر به کیش را مشخص نمایید و براساس مطلب پیش رو زمان مناسب برای سفر به کیش را معین کنید.

 

عکسی از جزیره کیش در فصل بهار

 

زمان مناسب برای سفر به کیش با توجه به آب و هوا

مناسب ترین زمان برای سفر به کیش براساس آب و هوای مرطوب جزیره کیش چه زمانی است؟ گاهی دمای جزیره کیش به 9 درجه هم می رسد. رطوبت هوا بسیار زیاد است و هرگز هوای سرد را در جزیره کیش تجربه نمی کنید. همین شرجی بودن هوای کیش موجب بارندگی در جزیره می شود که بسیار دلپذیر و خوشایند است. البته حرکت کشتی ها در روزهای بارانی از اسکله ممنوع می شود؛ بنابراین، باید در بندر چارک یا بندرگاه آفتاب منتظر شوید تا آب ها از آسیاب بیفتد و هوا آفتابی شود. ممکن است لازم شود یک روز منتظر بمانید. پس توصیه می کنیم حتماً‌ پیش از حرکت به سمت جزیره کیش وضعیت آب و هوا را بررسی نمایید.

بهترین زمان سفر به کیش در کدام فصل است؟

یکی از بهترین زمان ها برای سفر به کیش فصل بهار است؛ چراکه هم تعطیلات بیشتری پیش رو داریم و هم هوا عالی است. در طول فصل بهار، آب و هوای جزیره کیش معتدل و ملایم است و بادها و باران های شدید شرجی بسیار کمتر می شود. از نظر رطوبت هم بهترین زمان سفر به کیش، اردیبهشت ماه است؛ زیرا در این ماه رطوبت هوا کمتر می شود.

تابستان کیش چگونه است؟

فصل تابستان مناسب ترین زمان برای سفر به کیش برای شنا کردن است. در فصل تابستان، گاهی دمای جزیره کیش به 50 درجه نیز می رسد؛ بنابراین، اگر از گرما فراری هستید، فصل تابستان زمانی مناسب برای سفر به کیش نیست. بااین حال، در این فصل، گردشگران و ایرانگردان بسیار به کیش سفر می کنند. اما چرا؟؟ زیرا در این فصل قرعه کشی ها و جشنواره های بسیاری برگزار می شود، ضمن اینکه فصلی مناسب برای تفریحات ساحلی و آفتاب گرفتن است. 

 

فصل تابستان بهترین زمان برای سفر به کیش و تجربه تفریحات پرهیجان آبی

 

می توانید پیش از اینکه بار سفرتان به جزیره کیش را ببندید، سری به سایت holiday-weather.com بزنید و آب و هوا را بررسی کنید تا بهترین زمان برای سفر به کیش را با توجه به آب و هوا مشخص نمایید.

 

پاییز  بهترین زمان برای سفر به کیش با تخفیف های ویژه

آب و هوا در فصل پاییز بسیار متغیر است. گاهی رطوبت هوا 60 درجه هم می شود وبارندگی بسیار زیاد است. اما چگونه گردشگران در فصل پاییز به جزیره کیش جذب می شوند؟ جشنواره های پاییزی و تخفیف های 50 درصدی عاملی مهم برای ایجاد انگیزه در گردشگران است تا مقصد سفر خود را کیش انتخاب کنند. به خصوص در روز کیش (20 آبان) می توانید هم تخفیف های 50 درصدی بگیرید و هم ارزان تر هتل رزرو کنید. اگر اهل خرید کردن هستید، پیشنهاد می کنید مطلب مراکز خرید کیش را مطالعه نمایید تا بهترین مرکز خرید را متناسب با نیازتان انتخاب کنید.

 

 

زمستان، بهترین و ارزان ترین زمان برای سفر به کیش

جزیره کیش همواره باران های غافلگیرکننده دارد؛ بنابراین، اگر حواستان نباشد، مانند موش آب کشیده خیس می شوید! فصل زمستان را به افرادی که می خواهند آفتاب بگیرند،‌توصیه نمی کنیم. اما اگر از نظر شما بهترین زمان سفر به کیش خنک ترین زمان است، ‌فصل زمستان مناسب شماست. البته دمای هوا بین 9 تا 22 درجه متغیر است.

بهترین زمان سفر به کیش برای تفریح های پرهیجان چه زمانی است؟

اگر عاشق ورزش های آبی و ساحلی مثل غواصی و قایق های موزی هستید و به چتربازی بر فراز خلیج فارس علاقه دارید، در تمام روزهای سال، هر زمان که آسمان کیش آفتابی است، می توانید این تفریح های پرهیجان را تجربه کنید.

در این بخش از مجله هتل یار، تلاش کردیم درباره بهترین زمان سفر به کیش اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم. می توانید با توجه به برنامه سفر خود زمان مناسب برای سفر به جزیره دیدنی کیش را انتخاب کنید و سفری به یادماندنی به جزیره کیش داشته باشید. اگر قصد دارید به کیش بروید و به دنبال مکان اقامت مناسب هم هستید، پیشنهاد می کنیم پیشنهاد هتل یار برای رزرو هتل های کیش را مشاهده نمایید و با تخفیف های ویژه هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.