5 رستوران پرطرفدار جهان


یکی از مهم ترین و جذاب ترین جنبه های سفر و کشف یک کشور یا فرهنگ جدید، خوردن غذای محلی آن کشور است. در حقیقت، برخی از مسافران تنها به دلیل غذاها و رستوران های خاص مقصدی را برای مسافرت انتخاب می کنند. به همین دلیل و با توجه به اینکه چگونه بازار رقابتی شده است، رستوران ها نه تنها باید بهترین غذا و مواد تشکیل دهنده را داشته باشند، بلکه باید مفهوم و دیدی اختصاصی را برای شما به ارمغان بیاورند. در ادامه همراه ما باشید تا 5 رستوران پرطرفدار جهان را که تماشایی ترین و منحصر به فرد ترین هستند را با هم بررسی کنیم  ...

 

1- رستوران Ninja . نیویورک

رستوران نینجا برای کسانی است که عاشق صحنه های تاریخی با نمادهای آسیای شرقی هستند؛ چرا که تزئینات داخلی آن مانند یک روستای باستانی ژاپنی طراحی شده است. پیشخدمت ها نیز به عنوان نینجاها عمل می کنند و این رستوران را تبدیل به یک سرگرمی برای تمام اعضای خانواده بدل می کنند .

 

2- رستوران Grotta Palazzese . ایتالیا

این مجموعه در غاری مشرف به دریای آدریانات است، فضای گرم و دلنشین آن تجربه ناهاری منحصربه فرد و شامی رویایی را برای شما رقم می زند. 

برای خلق تجربه ای دلنشین تر، مهمانان دعوت می شوند تا قبل از غذا، با غارهای باستانی و جذاب شهر آشنا شوند.

 

 

3- رستوران El Diablo . اسپانیا

در این رستوران اسپانیایی کباب کردن به یک شیوه کاملا جدید انجام می گردد، به گونه ایی که در آن، غذا در یک کوره عظیم در بالای یک آتشفشان فعال پخته می شود. علاوه بر لذت بردن از طعم غذاهایی که توسط گدازه های آتشفشانی پخته شده اند، مشاهده نمایش های جالب آشپزهای این رستوران اوقات خوشی را برای شما به ارمغان می آورد.

 

4- رستوران Le Jules Verne . فرانسه

آنچه که باعث می شود این رستوران قابل توجه باشد محل آن است - برج ایفل - که علاوه بر لذت بردن از بهترین غذاهای فرانسوی، این رستوران همچنین اجازه می دهد تا مهمانان با تماشای منظره های نفس گیر و هیجان انگیز از فراز برج زیبای ایفل، عاشقانه ترین لحظات خود را بسازند. به همین خاطر این رستوران در بین برترین رستوران های جهان جای گرفته است

 

5- رستوران Ithaa Undersea . مالدیو

حضور شما در این رستوران حس رفتن به مخزن ماهی ها است؛ اما به صورت معکوس ، جایی که شما به عنوان میهمان مانند ماهی ها زیر آب و درون مخزن هستید و اینبار کوسه ماهی ها هستند که شما را محاصره کرده اند. این یک تجربه واقعا ممتاز است. این محیط و موقعیت هیجان انگیزش، این رستوران را در بین رستوران های منحصر به فرد جهان قرار داده است.