4 هتل شگفت انگیز جهان


بخش عظیمی از کیفیت سفر ما را هتل ها رقم می زنند. حال اگر هتل ها علاوه بر داشتن امکانات رفاهی مناسب، طراحی و ساختی غیر معمول و شگفت انگیز داشته باشند، شیرینی سفر را دو چندان می کنند. در ادامه با ما همراه شوید برای آشنا شدن با 4 هتل شگفت انگیز جهان که دیدنی و خاص هستند.

1- اینتل هتل . هلند / The Inntel Hotel in The Netherlands

اینتل هتل آمستردام، دارای 160 اتاق می باشد که در نگاه ظاهری از بیرون به مانند مجموعه ایی از خانه هایی است که روی یکدیگر قرار گرفته و با یکدیگر هم پوشانی دارند. نکته جالب این است که سبک طراحی این خانه ها، نمادی از خانه های سنتی منطقه می باشد.

 

 

علاوه بر زیبایی و سبک خاص معماری، اینتل هتل دارای اتاق های بسیار مجهزی است. تمامی اتاق و سوئیت های اینتل هتل آمستردام دارای طراحی زیبا، راحت و در عین حال مدرن می باشند.

 

 

2- هتل همستر . فرانسه / Hamster Hotel in France

در شهر نانت (Nantes)  فرانسه، هتل همستر قرار دارد و رویای افرادی که علاقه مند به زندگی کردن به سبک همسترها هستند را به حقیقت بدل می کند.

 

 

افراد در اتاق های این هتل، می توانند زندگی کردن به سبک یک همستر را تجربه کنند. لازم به ذکر است اتاق های این هتل علاوه بر سبک متفاوت طراحی، از اکثر امکانات رفاهی برخوردار می باشند.

 

 

3- هتل v8 آلمان / V8 Hotel in Germany

 

هتلی مناسب برای اقامت افرادی که عاشق خودرو هستند و یا در اصطلاح عامیانه ماشین باز و عشق ماشین هستند. هتل v8 که معادل فارسی آن هتل 8 سیلندر می باشد، در شهر Boblingen که یکی از زیباترین شهرهای جنوبی آلمان است قرار دارد.

 

 

در اکثر اتاق ها از بدنه ماشین ها به عنوان تخت خواب استفاده شده، نکته ی جالب این هتل وجود اتاق هایی با طرح هایی بسیار خلاقانه مانند اتاق هایی با طرح کارواش، مکانیکی و پمپ بنزین می باشد.

 

 

4- هتل تیانزی چین / Tianzi Hotel in China

این هتل که به بزرگ‌ ترین هتل تصویری جهان شهرت دارد و نیز در کتاب گینس به ثبت رسیده است، در سال 2000 در استان هبئی کشور چین ساخته شد.

هتل تیانزی در 10 طبقه ساخته شده و نمای بیرونی آن با طراحی چهره 3 مرد با لباس‌های سنتی و تاریخی چین جلوه‌ای زیبا یافته است.

 

این 3 مرد در واقع نمایش دهنده سه باور سنتی چین (فو، نماد ثروت، لو، نماد رونق و شوه، نماد طول عمر) می باشند.