هتل یخی کانادا و واقعیت های شگفت آور آن


در ماه دسامبر هر سال، شهر کبک شاهد یک اتفاق متفاوت و عظیم است و آن چیزی نیست جز ایجاد هتلی عظیم از برف و یخ که در حقیقت نشانه ایی از مهندسی فوق العاده و ذوق هنری است. هتل یخی کانادا، یک شاهکار پر زرق و برق است که با مجسمه های یخی حکاکی شده تزیین می شود و تجربه ایی متفاوت را برای میهمانانش رقم می زند.

سفر به تنها هتل یخی در آمریکای شمالی، در حقیقت تجربه بازدید از سرزمین عجایب زمستانی است که به همین خاطر بازدید از هتل یخی کانادا باید در لیست هر گردشگر ماجراجویی باشد. هتل یخی کانادا که از ماه ژانویه تا آوریل میزبان میهمانانی از سراسر جهان است، دارای نکاتی جالب است که با هم مرور خواهیم کرد. همراه بخش گردشگری هتل یار، هتل یخی کانادا و واقعیت های شگفت آور آن را بشناسید.

 

هتل یخی کانادا 

 

استفاده از 500 تن یخ و 3000 تن برف برای ساخت هتل یخی کانادا

هتل یخی کانادا که هر ساله بازسازی می شود، و نیاز به گفتن نیست که این کار تا چه حد شگفت انگیز و عظیم است. هتل یخی کانادا با استفاده از نوعی برف مصنوعی که در حقیقت با اضافه کردن موادی خاص به برف های طبیعی ایجاد می شود، مقداری مرطوب تر و چسبنده تر است.

 

استفاده از برف مصنوعی مخصوص برای ساخت هتل یخی کانادا

 

ساخت هتل یخی کانادا با وجود 50 نفر نیروی کار، 6 ماه طول می شد

با وجود مساحت 3200 فوت مربعی هتل یخی کانادا، 6 ماه زمان چندان زیادی محسوب نمی شود؛ که در ساخت هتل یخی کانادا، علاوه بر مهندسان و کارگران، مجسمه سازانی از سراسر دنیا مشغول ساخت مجسمه های عظیم و زیبا از جنس یخ می شوند.

 

مجسمه ها و حکاکی های یخی و باشکوه هتل یخی کانادا

 

دمای داخلی هتل یخی کانادا

دمای داخلی هتل یخی کانادا بین منفی 3 درجه تا 5 درجه سانتی گراد متغیر است که نسبت به دمای شهر کبک که حدود منفی 25 درجه سانتی گراد است بسیار گرم است. در زمان خواب نیز، ورق های عایق، کیسه خواب هایی ضخیم و تشک های درجه یک، برای گرم نگه داشتن مسافران هتل یخی کانادا مناسب و کافی هستند.

 

اتاق های مجلل هتل یخی کانادا

 

در هتل یخی کانادا 45 اتاق و سوئیت با موضوعات مختلف وجود دارد

در میان اتاق های هتل یخی کانادا، اتاق هایی منحصر به فرد با حکاکی های عظیم یخی و سوئیت های شومینه دار لذت بخش نیز مشاهده می شود. این درحالی است که بزرگ ترین سوئیت هتل یخی کانادا، سوئیت اسپا است که دارای شومینه و حمام آب گرم است.

 

سوئیت های مجلل هتل یخی کانادا

 

در هتل یخی کانادا همه امکانات فراهم است

هتل یخی کانادا دارای همه امکانات از جمله رستوران یخی و حتی یک کلیسای کوچک یخی نیز می باشد.

 

وجود انواع امکانات در هتل یخی کانادا

 

در هتل یخی کانادا بخشی به نام آرامش رویایی وجود دارد

در این بخش از هتل یخی کانادا شما به سونا و حمام آب گرم دسترسی خواهید داشت.

 

تفریحات فراوانی برای میهمانان هتل یخی در نظر گرفته شده است

فراتر از شگفتی اقامت در هتلی یخی، تفریحات فراوانی از جمله تماشای مناظر نفس گیر رودخانه و دره ژاک-کارتیه و یا استفاده از سورتمه هایی منحصربه فرد در جنگل، تجربه ایی فراموش نشدنی برای میهمانان رقم می زنند.

 

امکانات تفریحی هتل یخی کانادا

 

امکان پی بردن به تمام اسرار هتل یخی کانادا

میهمانان می توانند با پیوستن به تور پشت صحنه به تمام اسرار هتل پی ببرند از جمله تمام اطلاعات مرتبط با ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری هتل یخی کانادا و همچنین با رفتن به بازدیدی شگفت انگیز از کارگاه یخی، میهمانان یاد خواهند گرفت چگونه یخ ها را شکل داده و مجسمه هایی یخی بسازند.

 

کارگاه آموزشی هتل یخی کانادا
برچسب ها :