بزرگ ترین و جالب ترین درختان کریسمس جهان را بشناسید


جشن کریسمس، جشن باشکوه و منحصر به فردی است که اصلی ترین نماد جشن کریسمس، درخت کریسمس می باشد. هر ساله بسیاری از شهرها  همزمان با جشن کریسمس به دنبال ایجاد یک طراحی منحصر به فرد برای درختان کریسمس خود می باشند تا  گردشگران و افراد محلی را با درخت کریسمس خود تحت تاثیر قرار دهند. 

بخش گردشگری هتل یار، در این مجموعه مخصوص جشن کریسمس، نگاهی دارد به بزرگ ترین و جالب ترین درختان کریسمس در سرتاسر جهان. پس همراه ما باشید، تا بزرگ ترین و جالب ترین درختان کریسمس جهان را بشناسید ...

 

1- درخت کریسمس پاریس، فرانسه (Paris, France)

 

این درخت کریسمس با طرز عجیب قرار گیری و همچنین با ارتفاع بیست و پنج متری خود، بزرگترین و جالب ترین درخت کریسمس در فرانسه می باشد. این درخت کریسمس در یک مرکز خرید عظیم در فرانسه نصب است.

 

درخت کریسمس 25 متری در فرانسه

 

 

2- درخت کریسمس ملبورن، استرالیا (Melbourne, Australia)

 

شاید باورکردنی نباشد، اما این درخت کریسمس عظیم در استرالیا، با استفاده از نیم میلیون قطعه لگو ساخته شده است و آماده سازی این درخت کریسمس برای جشن کریسمس ماه ها زمان برده است.

 

بزرگ ترین درخت کریسمس از جنس لگو در استرالیا
 
 

3- درخت کریسمس ویلنیوس، لیتوانی (Vilnius, Lithuania)

 

این درخت کریسمس دارای طراحی عجیب و منحصر به فردی است که جذاب است. این درخت کریسمس ملی در میدان کلیسای جامع قرار دارد.

 

درخت کریسمس لیتوانی، عجیب و منحصر به فرد

 

4- درخت کریسمس نیویورک، امریکا (Vilnius, Lithuania)

 

درخت کریسمس در مرکز راکفلر، بی نهایت شکیل و البته تا حدودی سنتی همراه با افتتاحیه با شکوه هر ساله می باشد.
 
 
 

5- درخت کریسمس نتگوسیگالپا، هندوراس (Tegucigalpa, Honduras)

 

با توجه به اندازه و ایده عجیب، این درخت کریسمس وارد کتاب گینس شده است. برای تشکیل این درخت تقریبا از 3000 نفر استفاده شده است.

 

بزرگ ترین درخت کریسمس جالب از جنس انسان

 

6- درخت کریسمس گوبیو، ایتالیا (Gubbio, Italy)

 

ساکنان Gubbio به اندازه کافی خوش شانس هستند تا بتوانند این درخت کریسمس عظیم را از هر کجا در شهر خود ببینند. این درخت کریسمس با طراحی زیبا بیش از 650 متر ارتفاع دارد که در کوه Ingino واقع شده است. این درخت کریسمس در سال 1991 وارد کتاب گینس شده است.

 
بزرگ ترین درخت کریسمس طبیعی جهان
 

7- درخت کریسمس تایپه، تایوان (Taipei, Taiwan)

 

ارتفاع این درخت کریسمس واقعا منحصر به فرد که توسط چراغ های LED ساخته شده است، حدود 36 متر است؛ که از یک ماه قبل از شروع تعطیلات جشن کریسمس، نورپردازی های زیبای خود را آغاز می کند.

 

 

9- درخت کریسمس ریو دو ژانیرو، برزیل (Rio de Janeiro, Brazil)

 

ریو دارای بزرگترین درخت کریسمس در جهان است - ارتفاع 82 متری این درخت کریسمس که بزرگ ترین درخت کریسمس جهان است باور کردنی نیستو  این درخت کریسمس در  یک پلت فرم شناور در وسط دریاچه Lagoa ساخته شده است. هر سال، این درخت کریسمس به روش های مختلف تزئین شده و نشانگرهای نور و آتش بازی این درخت کریسمس نیز مطابق با تم سال است.

 

 

10- درخت کریسمس تورین، ایتالیا (Turin, Italy)

 

این درخت کریسمس بسیار زیبا  و عظیم در Piazza Castello واقع شده است.