بهترین بستنی فروشی های تهران


بهترین بستنی فروشی های تهران کجاست؟‌ بستنی دسری فوق العاده خوشمزه و آرامش بخش است که طرفداران بسیاری دارد. لذت چشیدن بستنی های متنوع آن هم در بهترین بستنی فروشی های تهران حتماً ترغیبتان می کند بارها بستنی بخورید و از طعم بی نظیر آن بهره مند شوید. اگر اهل شکم گردی و از دوستداران بستنی هستید، با هتل یار همراه شوید تا از بهترین بستنی فروشی های تهران برایتان بگوییم.

شاید برایتان جالب باشد بدانید قدمت بستنی براساس روایت های تاریخی به 500 سال پیش از میلاد و امپراطوری هخامنشی بازمی گردد! شواهدی هم وجود دارد که ایرانیان تقریباً 400 سال پیش از میلاد دسری مشابه فالوده داشتند که به همراه گلاب آن را میل می کردند. در ادامه، 5 بستنی فروشی از بهترین بستنی فروشی های تهران را معرفی می کنیم.

 

1.‌ بن آیس (اندرزگو)

یکی از بهترین بستنی فروشی های تهران بن آیس اندرزگو است. انواع آبمیوه های طبیعی و بستنی های خوش طعم را می توانید از این بستنی فروشی تهیه کنید. همچنین، یکی از ویژگی های بستنی فروشی بن آیس امکان سفارش از آن به صورت اینترنتی است.

 

عکسی از نمای بیرونی بستنی فروشی بن آیس، یکی از بهترین بستنی فروشی های تهران

 

آدرس بستنی فروشی بن آیس:

شعبه 1: اقدسیه، آواسنتر، طبقه همکف

شماره تماس: 26455173

شعبه 2: اندرزگو، بین بلوار کاوه و قیطریه، نبش بلوچ شمالی

شماره تماس: 22233304

 

2.‌ بستنی اکبر مشتی

در میدان تجریش، مغازه ای کوچک قرار دارد. در این مغازه می توانید بستنی ها و فالوده های خوشمزه و زعفرانی سفارش دهید. اگر می خواهید به یک بستنی فروشی با قدمت 70 ساله بروید،‌ بستنی فروشی اکبر مشتی را به شما پیشنهاد می کنیم. اکبر مشتی حدود 70 سال پیش بستنی فروشی خود را به همراه دوست خود، ممد ریش، راه اندازی کرد. ممد ریش از نزدیکان دربار مظفرالدین شاه بود. او فوت و فن تهیه بستنی را خارج از ایران یاد گرفته بود. آنها بستنی فروشی خود را حدود سال 1320 در میدان راه آهن تهران راه انداختند. بعدها به میدان تجریش آمدند.

 

تصویری از نمای بیرونی بستنی فروشی اکبر مشتی از بهترین و قدیمی ترین بستنی فروشی های تهران

 

آدرس بستنی فروشی اکبر مشتی: تجریش، جنب سینما آستارا

شماره تماس: 02122703137

 

3. بستنی فروشی عموحسین

یکی دیگر از بهترین بستنی فروشی های تهران بستنی فروشی عموحسین است. پیشنهاد می کنم حتماً‌ به این بستنی فروشی سری بزنید و از انبه بستنی ویتامینه آن سفارش دهید، فوق العاده خوش طعم و مقوی است!

 

تصویری از نمای بیرونی بستنی فروشی عموحسین در خیابان اقدسیه 

 

آدرس بستنی فروشی عموحسین در تهران: نرسیده به بلوار ارتش، خیابان بدیعی، نبش خیابان علیخانی

شماره تماس: 09121973420

 

4. کارگاه جلاتو

کافه کارگاه جلاتو یکی از بهترین بستنی فروشی های تهران است. اگر بستنی ایتالیایی و متفاوت می پسندید به کافه جلاتو بروید. تجربه کافه جلاتو در بخش توریستی و گردشگری موجب شده است کیفیت بستنی های این کافه رضایت مشتریان را جلب کند.

 

عکس نمای بیرونی بستنی فروشی جلاتو یکی از بهترین بستنی فروشی های تهران برای تجربه طعم متفاوت بستنی ایتالیایی

 

آدرس کافه جلاتو: شهرک غرب،‌فاز یک، خیابان ایران زمین، مرکز خرید گلستان، طبقه همکف، شاره 115

شماره تماس: 88088181

 

4. بستنی ایلیو

اگر به خرید و پاساژگردی علاقه دارید،‌ می توانید به مرکز خرید پالادیوم بروید. اگرچه قیمت اجناس در پاساژ پالادیوم گران تر از مراکز خرید دیگر است، کیفیت کالاهای آن خوب است. برای استراحت هم می توانید به بستنی فروشی ایلیو در این مرکز خرید بروید و از یکی از بهترین بستنی فروشی های تهران بستنی های خوش طعم سفارش دهید.

 

تصویر نمونه بستنی از بستنی فروشی ایلیو از بهترین بستنی فروشی های تهران

 

آدرس بستنی فروشی ایلیو: تهران، مقدس اردبیلی،‌ مرکز خرید پالادیوم، ط3  

 

5. طعمی نو

بستنی فروشی طعمی نو از جمله بهترین بستنی فروشی های تهران با بستنی های ارگانیک است. این بستنی فروشی در خیابان کارگر شمالی قرار دارد. 

 

 

آدرس بستنی فروشی طعمی نو: تهران، خیابان کارگر شمالی، پس از فرصت، پاساژ مهرسان، طبقه زیر همکف

شماره تماس: 66597695

 

اگر به بستنی علاقه دارید و از دسرهای مورد پسندتان است، از لیست پیش رو می توانید بهترین بستنی فروشی را انتخاب نمایید و با تجربه طعم شیرین و فوق العاده این دسر لذیذ لحظه هایی شاد و خاطره انگیز برای خود فراهم کنید. بستنی فروشی بهتری می شناسید؟ لطفاً‌ آن را به ما هم معرفی کنید تا به این فهرست اضافه کنیم.